EG-2021CA 150.0000M-CHPNB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EG-2021CA 150.0000M-CHPNB
  • Производитель
    EPSON Electronics
  • Описание
    EPSON Electronics EG-2021CA 150.0000M-CHPNB RoHS: yes Product: Crystal Oscillators Package / Case: 7 mm x 5 mm Frequency: 150 MHz Supply Voltage: 2.5 V Load Capacitance: 15 pF Termination Style: SMD/SMT Minimum Operating Temperature: 0 C Maximum Operating Temperature: + 70 C Output Format: CMOS